Veterinární ordinace Blackvet neboli "U Blacka"

 

 

Z důvodu úmrtí v rodině bude ordinace v pondělí i úterý zavřena. (26.2.-27.2.2018)

 

 

 

 
 
 

 

Vážení klienti, 

ordinujeme Po-Pá 14-18h  

pohotovost pro stálé klienty ordinace na tel. 737409124 v době 10-22hod.

 

 

 

  

 

 
 

 

 

 

 

 

 

                    

Operace dle dohody (dopoledne, přes víkend, v ord.hod.-dle akutnosti). 

O víkendu pouze: pohotovost, mnou objednané kontroly a operace

V době pohotovosti na tel.(kromě ordinačních hodin) poskytuji konzultace pouze mým rozléčeným pacientům.

Toto telefonní číslo volejte, když potřebujete ošetřit pacienta.

V případě, že máte např. týden zvracejícího psa a nechcete ošetření-NEVOLEJTE,

po telefonu léčit nejde.

Tato linka nesupluje bezplatní konzultace pro lidi z celé ČR, proto prosím, v případě, že se chcete pouze na něco zeptat, respektujte ordinační hodiny a ráda zodpovím na všechny Vaše dotazy. Děkuji. smiley

Výjimka pro majitele u mne rozléčených pacientů, kardiaků a epileptiků v mé péči, včetně všech zvířat po operaci-  konzultujte každou změnu  stavu k horšímu, pište SMS klidně i po 22h.

Když došlo k nežádoucímu nakrytí Vaší feny, není nutno volat pohotovost. Řešením je kastrace nebo injekce Alizinu a to klidně pár dní počká-přečtěte si návod http://www.virbac.cz/alizin.html

V noci je problém sehnat doktora, proto v případě nutnosti urgentního ošetření mimo 10-22h zkuste  zavolat a když to nezvednu, napište mi hned sms. Když se do 5 min. neozvu zpátky, mám vypnutý zvuk a musíte volat jinam. Takhle  jsem pomohla mnohým pacientům, ale ta sms je  nutná.

V případě, že se blíží termín porodu Vašeho zvířete a Vy máte obavy, stavte se týden před předpokládaným termínem porodu v ordinaci a dohodneme se, za jakých podmínek budu na telefonu non-stop.

Prosím, nevolejte před 10h ráno, jestliže není pacient v přímém ohrožení života. ( spím smiley)

E-mailové konzultace- poskytuji pouze mým rozléčeným klientům. Na maily a SMS typu: kolik to stojí nebo zavolejte mi, nemám kredit a podobně, neodepisuji, musíte si zavolat v ord.hodinách. Děkuji za pochopení.

Nedělám výjezdy po domech, neléčím hosp.zvířata (jelikož bych je jako vegetarián nedokázala poslat na jatka),neléčím ptáky ani plazy, jelikož se to za nás na škole neučilo a semináře nestačí, nehledě na to, že jsem přesvědčena, že aby doktor někoho léčil dobře, musí to být jeho koníčkem a musí být do toho "zažraný", jedna knížka a seminář nestačí ,-) Takže jsem sebekritická a nemontuji se do něčeho, čemu nerozumím :)

 

 

Když se nedovoláte na pohotovost ke mně, nejbližší 3  nonstop kliniky jsou v Pardubicích- u nemocnice na Štrossovce,  Na Dukle, ve Svítkově.

TOPlist