Veterinární ordinace Blackvet neboli "U Blacka"

Aktuality

 

K vybavení ordinace přibudl tlakoměr zakoupený v UK. Máme teď možnost zjistit hypertenzi a zabránit poškození organů-ledvin, sítnice, srdce. U každé kočky nad 8let doporučujeme vyšetření. Již máme první záchyty hypertenze.

 

 

 

 

Nezapomente, ze kocka od 6mes. veku muze zabreznout, tzn. ze lonska kotata budou letos rodit. Mrouskat mohou uz od ledna, tak kastraci neodkladejte. Nechtenych kocek jsou plne utulky, budte zodpovedny majitel.
Vahu kocky jako podminku kastrace u nas v ordinaci neresime, kastrujeme i kocky lehci nez jsou 2kg. Kocicky zvladaji zakrok velmi dobre, dalsi den uz mohou behat venku.
Lidi, co krmite u baraku kocku, slozte se na operaci, protoze z jedne vyhozene kocky budete mit za chvili kolonii kocek.
Cena kastrace zustava stale stejna jiz nekolik let a nemame v planu ji zvysovat, jelikoz podporujeme kastracni program.
(ovariectomie 1000, ovariohysterectomie nebřezí kočky 1300)

    


 

 

 

 


 

 

 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chrudimaci,
mate autolekarnicky po expiraci nebo jiny lek.material pro charitat.organizaci Bluemoon v Egypte, ktera tam kastruje toulava zvirata?Taky obojky, voditka, hracky pro psy a kocky, klidne pouzite, zachovale. Mam v plane tam trosku dobrovolnicit v ramci dovolene a urcite budu mit volne misto v kufru. Spěchá :)
Dekujiii.

 

 

 

 

 

Hezké svátky, uvidíme se v novém roce!

Dozvěděla jsem se, že prý zavírám ordinaci , ale jedná se o nepravdivou informaci pravděpodobně výplod konkurence. Ordinace funguje a bude fungovat dál, jenom neplánuji vrátit fixní dopolední ordinační hodiny. Dopoledne jezdím na koni, další den se z toho zotavuji a tento systém mi moc vyhovuje. Na chirurgické zákroky vždy najdeme termín ke vzájemné spokojenosti.

Ještě připomínka- v lednu končí bonusová akce 5+1 na granulky Pro Plan, nepropásněte to- víc info v ordinaci ,-)

Chci poděkovat všem, kteří se s důvěrou na mne obracíte. Přeji hezké svátky a uvidíme se v novém roce!

 

 

 

 

 

Veliká omluva všem, kteří mne hledali 7.11.2013 v ordinaci v době 14-15:30. Auto mělo technické problémy, z dálnice mne odtahovali policajti (kterým moc děkuji), takže jsem přisla s velikým spožděním. Všem se moc omlouvám.

Ve čtvrtek a pátek 19.9.-20.9.2013 bude ordinace zavřena, jsem u lékaře. Pohotovost až do PO nebude možná, nutno navštívit jiné pracoviště. Rozléčení pacienti -v případě komplikací pište SMS, ozvu se zpátky, ale telefony zvedat nebudu moci. Děkuji za pochopení. Provoz ordinace bude obnoven v PO 14-18hod.

 

Ordinace zavřena od 13.8.-25.8.2013 z důvodu úmrtí v rodině.

Děkuji za pochopení.

 

Nejbližší pohotovost v Pardubicích u nemocnice, Svítkově, na Dukle, v HM.

 

Prosím všechny klienty, kterých zvířátka berou pravidelně léky, udělejte si zásobu léků minimálně na 14dní dopředu, protože se Black zhoršil a až odejte, okamžitě  zavřu ordinaci na 14dní a budu mimo dosah.

Jsou to- diabetici, kardiaci, epileptici, pejsci s Cushingem, Adisonem, hypotyreózou, pejsci, co berou analgetika.

Děkuji za pochopení.

Pohotovost omezena od 11.7.2013.

 

13.3.2013 po delší pauzičce máme aktualit několik :)

1. POZOR NA KLÍŠŤATA!  Již před 14dny máme  první nález klíšťat . Takže se stavte pro antiparazitika a pejsky, které jsme očkovali proti Borelióze doporučuji revakcinovat.

2. Kočičky, které nejsou kastrované a neplánujete koťátka, doporučuji kastrovat. Sezóna mrouskání je v plném proudu, je lepší zabránit nechtěným potomkům.

4.Zásilka objednaných triček dorazila, jsou opravdu moc hezké. Děkuji všem zůčastněným.smiley

5. Po úspěšné akci s tričkami  si dovoluji obeznámit Vás s dalším
charitativním nákupem, kdy zisk putuje pro útulky v nouzi.:)

BUDETE MÍT ZÁJEM O KOUPI ČASOPISU DRUHÁ ŠANCE - NEKUPUJTE, ADOPTUJTE?

Cena bude 150 Kč ( z toho 76 Kč je pro útulky), 44 barevných stran, bude obsahovat: cca 50 příběhů útulkáčů Děkuji. :)
 

 6. Labrador Johny zhubl již přes 7kg v našem Redukčním programu a stále hubne! Přidejte se k nám, jestli máte pejska (kočičku) s nadváhou a záleží Vám na jejich zdraví!

 

7.12.2012  Zaveden redukční program pro zvířata s nadváhou. Výborné výsledky jak u psů tak koček. Zvířata nehladují a hubnou, např.labrador je za měsíc lehčí o 4kg. Stanovíme BMI. Zájemci, kterým záleží na zdraví kamarádů, hlaste se v ordinaci .

Škoda, že to nefunguje na lidi wink

 

27.9.2012 Pro majitele křečků, králiků, potkanů: nové hračky, jedlé hračky,prolézačky, čistidla uší, minerální kameny... 

Ukončení Materiální sbírky. Opozdilci mohou přinést věci do středy příštího týdne. Děkuji všem účastníkům yessmiley

Ruším e-mailové konzultace pro lidi, co nejsou klientami ordinace. Ruším telefonické konzultace na pohotovosti pro lidi, kteří nemají u mne právě rozléčeného pacienta (respektujte mé volno), telefonické konzultace v ordinačních hodinách jsou bez omezení. Na pohotovosti ošetřím každého platícího zákazníka. Z důvodu špatných zkušeností s neplatiči, na dluh neordinuji ( kdo nemá peníze, musí si pujčit u sousedů, ne u mne)

 S radostí oznamuji, že k vybavení ordinace přibyl pulsní oxymetr- je to přístroj, který při narkóze monitoruje okysličení tkání, monitoruje puls a při změnách začne upozorňovat blikáním a pískáním, je to dobrá věcička a prozatím jsem velice spokojena smiley

Dále k vybavení přibyl refraktometer- měří specifickou hmotnost např.moči a zjistíme, jestli ledviny normálně zkoncentrují moč nebo ne.

Nově trvalá sleva z pohotovostního příplatku pro klienty, co chodí vakcinovat své zvíře k nám do ordinace. Prodloužena akce na čipování a nově rozdáváme dárky k vakcinaci koček.smiley

 

Upozornění všem dlužníkům po splatnosti: uhraďte své pohledávky do 14 dnů. Směnky předám právnikovi a na webovky přidám Černou listinu, kde uvedu jména dlužníků, veterináře v okolí upozorním na jména chronických neplatičů, kteří vědomě střídají veterináře a u každého nechají dluh za ošetření. Děkuji. Já jsem pomohla Vašemu zvířatku a nakonec to ještě sponzoruji. To se opravdu nedělá.

 

23.7.2012 Pozor! Materální sbírka pro opuštěná zvířata! Vic info zde http://blackvet.websnadno.cz/Pomahame.html

 

 

 

26.4.2011

Upozornění pro majitele koček!

Arpalit spray, který jste používali proti klíšťatům u koček v min.roce, nepoužívejte u koček. Výrobce upravil cílovou skupinu zvířat a pro kočky

je ARPALIT  KONTRAINDIKOVÁN!

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist